Dyrektor ds. sprzedaży

WOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stoczniowców 1
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 15 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

WOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stoczniowców 1

Kraków

Firma Wotel - młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Krakowa, zajmująca się głównie budową budynków pływających (www.wotel.pl).

Zadania na stanowisku:

  • Stworzenie działu sprzedaży
  • Zarządzanie podległym zespołem i osiąganie wspólnych celów sprzedażowych
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży w Polsce i Europie
  • Stworzenie oferty sprzedażowej
  • Współpraca z działem marketingowym
  • Kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie umów
  • Budowanie relacji businessowych
  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktu
  • Współtworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży
  • Budowanie i rozwijanie efektywnych zespołów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Świadomość, jak ważna jest efektywność i jakość w procesie sprzedaży i obsługi klienta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów za granicę
  • Posiadanie wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu
  • Umiejętność doradzania klientom i rozpoznawania ich potrzeb
  • Nastawienie na realizację celów
  • Znajomości produktów finansowych i wiedzy, czym się kierować podejmując decyzje kredytowe
  • Umiejętności pracy zespołowej, motywowania oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy