Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży

TOMASZ BĘTKOWSKI Firma Handlowo Usługowa

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie/nadzorowanie pracą podległego zespołu

  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz finansowych

  • implementacja strategii marketingowej oraz komunikacji z rynkiem mającej na celu budowanie właściwego wizerunku sieci w oczach klientów, pracowników oraz partnerów zewnętrznych

  • bezpośrednie prowadzenie i\lub częsty merytoryczny nadzór nad obsługą handlową kluczowych klientów firmy

  • umiejętność zarządzania strukturą rozproszoną

  • bezpośrednie raportowanie do dyrektora zarządzającego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (zarządzaniu sprzedażą) maszyn komunalnych i/lub golf/sport – warunek konieczny

  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem – struktura rozproszona (obszar działania – cały kraj)

  • umiejętność wyznaczania celów krótko i długoterminowych oraz konsekwencja w ich realizacji

  • inicjatywa w działaniu i aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu w zarządzanym obszarze

  • umiejętność pracy z budżetami, managerska dojrzałość biznesowa

  • gotowość współpracy na zasadzie B2B

  • preferowane miejsce zamieszkania – woj. małopolskie (ewentualnie woj. ościenne)

  • znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, umowa o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny

  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy