Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Ds. Sprzedaży Operacyjnej

Sales and Marketing Management Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Czego oczekujemy na tym stanowisku:

  • Rozwoju i zarządzanie działem marketingu i sprzedaży

  • Rozwój i rozbudowa sprzedaży w kanałach BTB i BTC

  • Opracowywanie oraz realizacja strategii sprzedaży produktów

  • Nadawanie kierunku rozwoju biznesu

  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży

  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedażowego

  • Budowanie i wzmacnianie relacji z kluczowymi klientami

  • Dbanie o rozwój i motywowanie podległych zespołów sprzedażowych

  • Reprezentacji Spółki w relacji z klientami.

  • Nadzór na rotacją produktów oraz zakupami.

  • Rozwój dystrybucji nowych marek,

  • Kreacja nowej marki w horyzoncie czasowym dwóch trzech lat.

  • Nadzór procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Aplikuj jeśli:

  • lubisz angażować się w nowe projekty na dłużej,

  • lubisz dowozić KPI-e,

  • lubisz budować zespół i nim zarządzać,

  • masz doświadczenie w firmie o podobnym profilu działalności na stanowisku managerskim,

  • stawiasz na ciągu rozwój własnych kompetencji,

  • posiadasz doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek na rynek,

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży i procesami sprzedaży,

  • posiadasz znajomość języka angielskiego,

  • posiadasz zdolności analityczne,

  • lubisz pracować według zdefiniowanych samodzielnie procesów i ustalonego harmonogramu,

  • posiadasz umiejętności komunikacyjne, prowadzenia prezentacji i argumentacji.

To oferujemy

  • Z naszej strony oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B,

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu,

  • samodzielność w działaniu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

O nas

Jesteśmy Grupa Spółek działających w segmencie dystrybucji art. szybko zbywalnych Polski. W związku z dynamicznym rozwojem dla jeden ze spółek poszukujemy osoby na stanowisko w Dyrektora Sprzedaży - Dyrektora Operacyjnego do Pracy w Aglomeracji Śląskiej.