Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. sprzedaży

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.O firmie

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

12

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowanie zespołów sprzedażowych dla segmentów B2B i B2C

  • zarządzanie zespołami oraz przygotowanie i monitorowanie realizacji planów sprzedażowych

  • rozliczanie budżetu i efektywności realizowanych kampanii sprzedażowych

  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów sprzedażowych

  • udział w budowaniu strategii firmy w zakresie OZE

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania zespołem, utrzymywanie zaangażowania pracowników

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • nastawienie na realizację przyjętych celów

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz ustalenia priorytetów

  • wiedza z zakresu prowadzenia i zarządzania zespołami sprzedażowymi

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku wskazane w obszarze OZE

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidulanie dopasowany plan motywacyjny

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • duża swoboda działania

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 35 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 12 000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.

Przewiń do profilu firmy