Oferta pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży produktów ochrony osobistej

SYLWIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Opalenica, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Ochronne hurtowo to Polski producent środków ochrony indywidualnej. Zaopatrujemy w nasze produkty: placówki publiczne, służbę zdrowia, zakłady produkcyjne, hurtownie oraz klientów detalicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do współpracy na stanowisko
Dyrektor ds. Sprzedaży
produktów ochrony osobistej

Opis stanowiska:

Stanowisko jest związane z samodzielnym opracowaniem strategii sprzedaży dystrybucyjnej i kierunków rozwoju spółki na rynku polskim oraz europejskim.

  • stworzenie sieci dystrybucji sprawnie funkcjonującej na rynku polskim następnie europejskim;
  • nawiązywanie kontaktów z dystrybutorami, nawiązywanie z nimi współpracy dbanie o jej efektywność;
  • ustalanie strategii sprzedaży oraz jej udoskonalanie;
  • spotkania handlowe wraz z prezentacjami;
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją;
  • przygotowywanie analiz oraz prognoz sprzedaży;
  • wdrażanie kolejnych działań mających na celu rozwój sprzedaży pośredniej na rynku polskim oraz europejskim;
  • rozwijanie bazy klientów, prezentacja oferty świadczonych usług;
  • prowadzenie działań marketingowych, w tym marketingu internetowego, pozycjonowania, aktywność w social-media, mailing, portale branżowe, reklama;
  • udział w spotkaniach i konferencjach branżowych, celem pozyskiwania nowych klientów;
  • obsługa zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i wstępne negocjacje warunków;
  • analiza rynku pod kątem rozwoju firmy w kierunkach atrakcyjnych, a dotychczas nieobsługiwanych;
  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży;
  • nadzór nad rozliczeniami, planowaniem finansowym i płatnościami wynikającymi z realizowanych zamówień.

Wymagamy:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka samodzielność oraz decyzyjność
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaży, wdrożeń
  • nastawienie na realizację celów biznesowych
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki, atrakcyjną podstawą i wysoką premię
  • niezbędne narzędzia
  • komfortowe warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy