Dyrektor ds. Sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-05-22
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-06-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się od kilku lat Firmą w branży reklamowej. Do naszego oddziału w Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Linken/Lubieszyn

    Główne zadania:

    • budowanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz czynny udział w jej wdrażaniu na rynku niemieckim
    • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
    • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
    • negocjowanie umów oraz kontrola realizacji warunków w nich zawartych
    • realizacja założonych budżetów sprzedaży
    • analiza rynku oraz proponowanie działań zwiększających skuteczność współpracy z klientami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w sprzedaży na rynku niemieckim minimum 3 lata
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
    • sumienność, samodzielność oraz umiejętności zarządzania czasem
    • znajomość MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego (docelowo Prezes Spółki, Udziałowiec).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.