Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. sprzedaży

Godan Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Godan Serwis Sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją pracy tymczasowej i firmą świadczącą usługi merchandisingu. Od 17 lat działa w największych sieciach handlowych na terenie całego kraju. Zatrudniamy 2 800 osób.

Posiadamy biura w:

Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Opolu, Skierniewicach i w Białowieży.

Firma Godan Serwis została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19111.

W związku z dynamicznym rozwojem usługi leasingu pracowniczego, zorientowanego na pozyskanie pracowników z zagranicy do pracy na terenie całej Polski, szukamy ambitnych i skutecznych osób do nowo tworzonego działu handlowego.

Obecnie poszukujemy:

Dyrektora ds. sprzedaży

Miejsce pracy – Warszawa.

Zadania:

  • Organizacja i zarządzanie działem handlowym.
  • Pozyskanie kontraktów w zakresie leasingu pracowniczego.
  • Prowadzenie spotkań handlowych.
  • Negocjowanie warunków i ich renegocjowanie w przypadku zmian na rynku.
  • Bliska współpraca z Działem Rekrutacji Obcokrajowców, odpowiedzialnym za pozyskanie pracowników do podpisanych kontraktów.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu kontaktów B2B w branży logistyki lub w firmach produkcyjnych.
  • Umiejętności skutecznego dotarcia do osób decyzyjnych w dużych organizacjach.
  • Zdolności pozyskania kilkuletnich kontraktów i umiejętności negocjowania warunków dających obu stronom zadowolenie i satysfakcję.
  • Umiejętności w podejmowaniu nieszablonowych decyzji i skutecznych rozwiązań dla zaistniałych problemów.
  • Szukamy osoby pełnej optymizmu, zdeterminowania i pewności siebie.

Oferujemy:

  • Decyzyjność i wpływ na kształt działu oraz rozwój firmy.
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i znaczące premie uzależnione od skuteczności.
  • Narzędzia zgodne z preferencjami: telefon, laptop z pakietem Office, samochód.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne