Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży

Agencja Zatrudnienia (przy SBU)

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży i działań marketingowych (we współpracy z Działem Marketingu) w celu zwiększenia obrotów firmy i jej pozycji na rynku,

  • Organizacja pracy i zarządzanie strukturami handlowymi (planowanie, organizowanie, kierowanie i monitorowanie działań),

  • Poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych;

  • Kierowanie zespołem w celu intensyfikacji działań przy pozyskiwaniu klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami,

  • Przygotowywanie i monitorowanie budżetu oraz optymalizacja kosztów dla sprzedaży,

  • Negocjowanie warunków handlowych z nowymi oraz kluczowymi klientami spółki oraz partnerami biznesowymi,

  • Dbałość o prawidłowy i zgodny z procedurami wewnętrznymi system dokumentacji handlowej,

  • Ustalanie, zatwierdzanie oraz monitorowanie planów sprzedaży dla pracowników odpowiedzialnych za aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Bieżąca analiza raportów dot. działań akwizycyjnych w terenie, dynamiki sprzedaży oraz danych nt. nowo pozyskanych i utraconych klientów oraz wprowadzanie działań korygujących,

  • Raportowanie działań handlowych spółki zgodnie z wytycznymi firmy,

  • Monitorowanie konkurencji oraz prowadzenie badań konkurencji w zakresie polityki cenowej, produktowej oraz prowadzonych działań promocyjnych,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz inicjowanie działań zwiększających rozpoznawalność marki,

  • Przestrzeganie standardów wizerunkowych,

  • Zarządzanie, koordynowanie, rozwijanie i monitorowanie pracy podległego zespołu, odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i wyniki finansowe Działu,

  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki i innymi działami,

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów obowiązujących w firmie,

  • Organizacja szkoleń, targów i wydarzeń biznesowych.

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, rozumienia procesów biznesowych,

  • Umiejętność motywowania współpracowników,

  • Doskonałe zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

  • Doświadczenie w sprzedaży usług na rynku B2B,

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku managerskim – warunek konieczny,

  • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedaży,

  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne,

  • Kompetencje przywódcze oraz w zakresie motywowania i rozwijania pracowników,

  • Doskonała znajomość rynku i specyfiki branży.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,

  • Pracę w centrum Wrocławia w nowoczesnym biurze,

  • Komfortowe warunki pracy,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,

  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

AGENCJA ZATRUDNIENIA High Tower Jobs Advisor działa od 2016 roku.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego pod numerem 15325

Naszym klientem jest firma działająca w branży brokerskiej i konsultingowej od niemal 20 lat, będąca liderem w swoim segmencie. Nasz klient świadczy swoje usługi w całej Polsce wspierając przedsiębiorców w realizacji ich celów biznesowych.

W związku z jego dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor ds. sprzedaży

Przewiń do profilu firmy