Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży z j. niemieckim

Medi-Laabs GmbHO firmie

  • Eberswalde k.Berlina, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie i rozwój strategicznych planów sprzedażowych w kanałach sprzedaży wewnętrznej i partnerskiej.

  • Zarządzanie budżetem - definiowanie i realizacja budżetu sprzedażowego w oparciu o planowane cele przychodowe Spółki oraz rosnącą efektywność operacyjną firmy.

  • Przygotowanie, wdrożenie oraz nadzór i optymalizacja procesu sprzedażowego w oparciu o krótko i długookresowe cele.

  • Identyfikacja i wdrażanie rozwiązań, narzędzi i technologii wspierających podnoszenie efektywności działań sprzedażowych.

  • Efektywne zarządzanie stworzonym przez siebie zespołem.

  • Bliska i efektywna współpraca z Zarządem, działem produkcji oraz pozostałymi zespołami w firmie tak, aby sprzedaż właściwie wspierała spójne działania firmy do realizacji jej wizji oraz misji w ramach założonego budżetu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 5-letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku odpowiadającym za budowanie i realizację kompletnej strategii sprzedażowej, w tym zarządzanie wewnętrznymi zespołami handlowymi oraz siecią sprzedaż partnerskiej.

  • Jesteś praktykiem skutecznie tworzącym i wdrażającym kampanie sprzedażowe oraz biegle posługującym się narzędziami analitycznymi.

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzaniu projektami z jasno określonymi celami biznesowymi.

  • Jesteś liderem, który motywuje i inspiruje.

  • Wykazujesz gotowość na zaangażowanie oraz dyspozycyjność do podjęcia pracy (najpóźniej od 1 marca 2021).

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się w firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Wsparcie w zakresie strategicznym i operacyjnym.

  • Pracę w szybko rosnącej organizacji aspirującej w ciągu 24 miesięcy do pozycji jednego z liderów rynku w branży

  • Realny wpływ na rozwój biznesu oraz udział w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

  • Płatny projekt testowy w celu wzajemnego poznania siebie, firmy i celów (ok. 20h pracy rozłożonych w okresie luty 21, marzec 21, realizowane w godzinach odpowiednich dla kandydata).

  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski w tym atrakcyjny pakiet płacowy i prowizyjny (zależne od doświadczenia, umiejętności, realizacji celów).

  • Rozwój w kierunku członka zarządu spółki

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Medi-Laabs GmbH

Firma produkcyjna MEDI-LAABS GMBH producent masek FFP2 i włókniny filtracyjnej Meltblown poszukuje Dyrektora ds. Sprzedaży do siedziby w Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina)

Jesteśmy szybko rosnącą firmą z sektora surowców do filtracji, która w ciągu najbliższych 24 miesięcy planuje zdobyć pozycję jednego z liderów rynku w branży.

Naszą firmę tworzą eksperci z różnych dziedzin. Jeśli o sprzedaży i zarządzaniu zespołem handlowym wiesz (prawie) wszystko, powinieneś zostać jednym z nas. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby zrealizować nasze plany. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Produkcja włóknin filtracyjnych Meltblown używanych do masek FFP2 oraz filtrów i systemów wentylacji

Produkcja masek FFP2, masek medycznych

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.