Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. strategii i sprzedaży

PRACOWNIA HR Barbara SeidlerO firmie

15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie strategii i planów sprzedaży

  • tworzenie i realizacja planu rozwoju także nowych produktów, rozwiązań i usług

  • optymalizacja zastanych procesów sprzedażowych i standaryzacja tworzonych

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż i obsługę klienta

  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych

  • definiowanie krótko- i długoterminowych celów handlowych oraz ich efektywne osiąganie

  • budowanie i angażowanie zespołu w realizację zadań

  • współpraca z pozostałymi managerami w celu realizacji strategii spółki (technologia, finanse)

  • kontrola wszystkich czynności związanych z procesami handlowymi

  • raportowanie i współpraca z Zarządem

Podział czasu pracy
20%

sprzedaż

40%

zarządzanie zespołem

40%

rozwój strategii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na rynku produktów: dyspersje suche i mokre, środki pomocnicze, modyfikatory reologii, pigmenty, żywice, krzemionki, przyśpieszacze i opóźniacze wiązań, inne dodatki do powłok, farb, lakierów

  • doświadczenie w sprzedaży konsultacyjnej, sprzedaży B2B

  • praktyczna wiedza na temat zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedażowym

  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą

  • umiejętność wspierania zespołu, budowania go, tworzenia z nim standardów i tworzenia angażującego środowiska

  • swobodna komunikacja w języku angielskim (B2/C1)

  • prawo jazdy kat B. i jest gotowość na podróże służbowe

To oferujemy

  • unikalne możliwości zawodowe - zdefiniowane opcje rozwoju i odpowiedzialności za biznes

  • ciekawa praca na kluczowym stanowisku, w rosnącej organizacji

  • faktyczny wpływ na zarządzany obszar i kierunki jego strategii

  • niekorporacyjny ład i brak szklanego sufitu

  • atrakcyjne warunki finansowe powiązane z systemem premiowym

  • możliwość dokształcania i szansę rozwijania swoich kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • parking dla pracowników

PRACOWNIA HR Barbara Seidler

Zespół mojego klienta znajduje się w fazie kierunkowego rozwoju. Istniejące rynki wciąż mają potencjał, a nowe obszary dodatków i surowców wymagają zatrudnienia eksperta w dziedzinie dystrybucji chemii specjalistycznej.

Przewiń do profilu firmy

Mile widziani Kandydaci z całej Polski.