Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Strategii

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 20.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY
    ESPEFA

    firma o ugruntowanej pozycji w branży farmaceutycznej poszukuje ambitnej i energicznej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: nr ref: Espefa/ Dyrektor ds. Strategii

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Analiza i ocena trendów na rynku farmaceutycznym oraz prognozowanie wdrożenia nowych produktów;
    • Budowanie strategii rozwojowej;
    • Poszukiwanie nowych ścieżek współpracy/ dystrybucji;
    • Identyfikacja kluczowych czynników i barier biznesowych;
    • Rozwój i pozycjonowanie produktów;
    • Budowanie i rozwój portfela produktów;
    • Zarządzanie wprowadzaniem nowego produktu na rynek.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w zarządzaniu strategią sprzedaży i marketingu i/lub budowania portfela produktów na rynku farmaceutycznym;
    • Umiejętności analityczne – sporządzanie raportów, wyciąganie wniosków i prognoz;
    • Decyzyjność w zakresie krótko i długoterminowych działań;
    • Predyspozycje w zakresie przywództwa, komunikacji i współpracy;
    • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i oceny ich realizacji;
    • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju kreatywnego podejścia do zarządzania projektami;
    • Bezpośredni udział w rozwoju firmy – silną współpracę z Zarządem firmy;
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania i zmiany, które staną się Twoim sukcesem i sukcesem firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV do 10.10.2018r. za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie e-mail prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: Espefa/ Dyrektor ds. Strategii

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: Dyrektor ds. Strategii (zgodnie z Ustawą dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr. 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

    Przetwarzamy Państwa dane osobowe na podstawie Państwa zgody w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Dyrektor ds. Strategii do chwili zakończenia rekrutacji tj.31.12.2018r. (art. 6 ust. a i b RODO). A w przypadku zatrudnienia dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania umowy o pracę, a po tym czasie, do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz ustawowego obowiązku przechowywania akt osobowych. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA, ul. J. Lea 208, 30-133 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzącego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa -Śródmieścia w Krakowie, Numer KRS:0000081817, NIP:675-000-30-75. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień możecie Państwo kontaktować się z Administratorem drogą mailową na adres: [email protected] Podstawa prawna: rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    bottom