Ta oferta pracy jest nieaktualna od 476 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Strategii Sprzedaży dla Klienta Biznesowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 03.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska:

    • Efektywne zarządzanie  strategią sprzedaży ubezpieczeń dla firm w Oddziale
    • Wsparcie w budowaniu sieci kontaktów biznesowych
    • Osiąganie celów sprzedażowych, zarówno ilościowych jak i jakościowych
    • Skuteczne zarządzanie siecią sprzedaży, współpracującą z Klientem Biznesowym
    • Odpowiedzialność za wzrost portfela Klienta Biznesowego i podniesienie jakości sprzedaży
    • Odpowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych oraz procesu wdrażania nowych Menedżerów i Agentów w Oddziale
    • Podejmowanie działań wspierających ogólnofirmowe projekty i inicjatywy sprzedażowe

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami oraz doświadczenie w zarządzaniu jednostką w branży ubezpieczeniowej
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
    • Doskonale rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem i motywowaniem zespołu
    • Wysoka orientacja na wyniki i realizację celów
    • Mierzalne sukcesy w obszarze budowy struktur sprzedażowych
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    W zamian oferujemy:

    • Pracę w firmie o rozpoznawalnej i silnej marce
    • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
    • Program profesjonalnych szkoleń menedżerskich
    • Wsparcie merytoryczne, marketingowe i szkoleniowe