Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Technicznych (formy wtryskowe)

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

    Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

    Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

    Obecnie do naszej Narzędziowni poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    1/03/2019

    Twoje zadania:

    • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
    • zarządzanie i organizowanie procesem wytwarzania form wtryskowych od projektu do wykonania i wdrożenia do produkcji
    • wprowadzanie korekt wymiarowych w zależności od skurczów tworzywa i funkcjonalności wyrobu finalnego
    • weryfikacja dokumentacji technicznej, analiza technologiczności konstrukcji
    • nadzór nad maszynami i urządzeniami biorącymi udział w procesie technologicznym wytwarzania form wtryskowych

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne)
    • staż kierowania zespołem narzędziowni ok. 10 lat (na stanowisku kierowniczym/ mistrzowskim)
    • dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu, w którym jest tworzony np. SOLIDWORKS lub inny
    • umiejętność doboru materiałów na formy w zależności od przetwarzanego tworzywa
    • doskonała znajomość budowy form wtryskowych (w tym suwakowych)
    • znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem

    Oferujemy:

    • stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym
    • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych, nowatorskich rozwiązań
    • miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół doświadczonych i ambitnych osób
    • pakiet dodatkowych benefitów
    opisopis