Ta oferta pracy jest nieaktualna od 421 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Technicznych

  • Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 09.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FINISHPARKIET

    Dynamicznie rozwijająca się firma produkująca ekskluzywne podłogi drewniane, należąca do liderów branży w Polsce zatrudni do fabryki w Nowym Mieście Lubawskim.

    Miejsce pracy: Lubawa (okolice), Nowe Miasto Lubawskie
    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie zespołem około 150 osób
    • Nadzorowanie działalności firmy w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury firmy
    • Określenie strategii w zakresie inwestycji i remontów oraz nadzór nad jej realizacją
    • Nadzór nad prowadzeniem wszystkich przeglądów i napraw, przeprowadzanie prób oraz rozwój i implementacja nowych systemów w fabryce
    • Nadzór nad bezpieczeństwem prowadzenia produkcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie drzewne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
    • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i kierownicze

    Oferujemy

    • Pracę w remonowanej firmie gwarantującej podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Mieszkanie służbowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o podpisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)