Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Technicznych

Jacek KęskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i nadzór prac działu do spraw technicznych,

  • opracowania procedur wewnętrznych,

  • odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • praca przy realizacji projektów w oparciu o dofinansowanie z UE,

  • udział w definiowaniu strategii dla rozwoju poszczególnych produktów,

  • udział w planowaniu budżetów i efektywności ekonomicznej projektów,

  • rozwijanie umiejętności podległych pracowników zgodnie ze strukturą organizacyjną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu działem

  • decyzyjność w zakresie realizacji celów i odpowiedzialności za budżet

  • zdolności analityczne, łatwość w komunikowaniu się, otwartość na nowe zadania

  • umiejętności efektywnego kierowania podległymi pracownikami

  • duże poczucie odpowiedzialności, umiejętności współdziałania z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej

  • doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych

  • tworzenie wartości dodanej do produktu

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie Fotowoltaiki

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia

  • inne benefity