Oferta pracy

Dyrektor ds. Techniki i Rozwoju

Renomowana Agencja Rekrutacyjna HR Project sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Aktualnie dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami rozwojowymi i wdrożeniowymi;
  • przygotowywanie i organizacja procesów produkcyjnych;
  • praca przy współtworzeniu symulatorów szkoleniowych działających w wirtualnej rzeczywistości;
  • nadzór nad opracowaniem dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów;
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych;
  • praca na narzędziach z zakresu technologii rzeczywistości poszerzonej;
  • budowie własnych rozwiązań i technologii do produkcji intuicyjnych aplikacji;
  • śledzenie trendów rozwojowych dotyczących techniki wojskowej (uzbrojenia i sprzętu wojskowego).

Wymagania:

  • wyższe techniczne (mile widziane studia MBA lub podyplomowe) kierunek mechanika i budowa maszyn, specjalizacja mechanika, automatyka, robotyka, IT;
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych lub produkcją;
  • umiejętność planowania i zarządzania pracami b+r+w oraz procesami produkcyjnymi
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczo-rozwojowych;
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością (ISO:9001, AQAP, WSK) oraz znajomość zagadnień z zakresu uzbrojenia i sprzętu wojskowego;
  • umiejętność budowania zespołu, dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie uop;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy