Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Technologii CTO

GC Metal Sp. z o.o.O firmie

GC Metal Sp. z o.o.

Bukowska 14

Wysogotowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem transformacji technologii cyfrowej w ramach organizacji
  • Wsparcie w realizacji projektów inwestycyjnych, w których obecnie bierze udział spółka i grupa kapitałowa
  • Nawiązywanie relacji z globalnymi partnerami technologicznymi w celu wspólnego rozwoju biznesu oraz realizacji złożonych projektów
  • Dalsza rozbudowa zespołu ds. cyfryzacji w celu realizacji strategii spółki
  • Proaktywne zachowanie, wykorzystywanie okazji i inicjowanie działań, które wykraczają poza zwykłe odpowiadanie na oczywiste potrzeby sytuacji
  • Wdrażane światowych trendów cyfryzacji, która zmaksymalizuje wartość naszej organizacji

Nasze wymagania

  • Co najmniej 10 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość światowych trendów w dziedzinie technologii cyfrowej
  • Wiedza z zakresu informatyzacji, cyfryzacji, unikalnego oprogramowania, sztucznej inteligencji, przemysłu 4.0
  • Wiedza na temat programowania, działania baz danych i bezpieczeństwa cyfrowego
  • Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży metalowej (mile widziana)
  • Proaktywność, nonkonformizm, ciekawość, dynamika

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej
  • Możliwość realizowania nieszablonowych, trudnych i wielowątkowych projektów technologicznych
  • Nawiązanie współpracy w oparciu o UoP lub B2B (dowolność)
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

WIZJA Firmy

Wizją Grupy GC METAL jest ułatwienie zakupów wszelkiego rodzaju produktów metalowych. Stanie się tak poprzez skupienie ich w 1 miejscu, zarówno online (sieć sklepów i stron internetowych), jak i stacjonarnie (sieć marketów metalowych).

Zmieniamy sposoby kupowania produktów metalowych w B2B i B2C. GC METAL to firma kompleksowa, gdzie z najwyższa jakością projektujemy, produkujemy lub kupujemy, następnie kompletujemy, dostarczamy, montujemy i serwisujemy najwyższej jakości produkty. Centralizując całość produktów metalowych w jednej firmie najbardziej ze wszystkich skupiamy się na jakości obsługi klienta.

MISJA Firmy

W ciągu kilku ostatnich lat zbudowaliśmy pod marką GC METAL przedsiębiorstwo wielozakładowe, które zdecydowanym krokiem wkroczyło w branżę produktów metalowych. Spółka od 2013 rozwija się organicznie poprzez sprzedaż produktów wg własnych lub zewnętrznych projektów jednocześnie rozwijając własny innowacyjny model wewnętrznej organizacji firmy. Dzięki unikalnemu podejściu firma realizuje strategię znacznej ekspansji, tak by w latach 2018-2026 zwiększyć przychody do 200 mln zł. Dynamiczny rozwój wiąże się z realizacją inwestycji w nowoczesne i autorskie Centrum Obróbki Wyrobów Metalowych.

Dzięki rewolucyjnemu podejściu do obsługi klienta, jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy przedstawić się jako jedyny w Polsce i pierwszy Generalny Podwykonawca. Generalne Podwykonawstwo polega na skumulowaniu zakupu wszelkiego rodzaju produktów metalowych w jednej firmie, która kompleksowo zrealizuje proces od projektu do montażu.

Równolegle wdrażana i realizowana jest nowoczesna strategia marketingowa na lata 2020-2030, dzięki której, poprzez intensywny rozwój sieci sprzedaży internetowej, bezpośredniej oraz telefonicznej, stworzymy pierwszą w Europie sieć MetalMarketów.

W 2020 kontynuujemy dynamiczny rozwój w kierunku ułatwienia procesu zakupów w branży metalowej realizując inwestycję ze wsparciem Funduszy Europejskich opartą o projekt w ramach Działania 1.5 Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Poddziałania 1.5.2 Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 pod nazwą: „Rozwój GC Metal poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych i nietechnologicznych oraz dywersyfikację oferty”.

Dyrektor ds. Technologii CTO, Bukowska 14, Wysogotowo (pow. poznański)