Oferta pracy

Dyrektor ds. Transportu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za planowanie i kontrolę pracy działu transportu

  • Wdrażanie zmian optymalizujących procesy będące w obszarze odpowiedzialności

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Monitorowanie oraz optymalizacja kosztów transportu

  • Realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem podległego obszaru

  • Nadzór nad zgodnością świadczonych usług z obowiązującymi procedurami oraz zasadami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 5 lat

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz otwarcie na rozwój

  • Zorientowanie na realizację założonych celów

  • Umiejętność zarządzania złożonymi procesami i operacjami o dużej dynamice zmian

  • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office w szczególności programu Excel

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników, również w strukturach rozproszonych

  • Umiejętność identyfikowania obszarów do implementacji zmian w podległym obszarze

  • Wykształcenie wyższe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • karty upominkowe

  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami

  • Prywatna opieka medyczna

  • 80 % rabatu na leki na receptę

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.