Oferta pracy

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych

Generali O firmie

Generali

Marynarska Point I

Warszawa

Twoje zadania

  • Budowanie i rozwój narzędzi opieki zdrowotnej dedykowanych dla Pacjentów, zgodne ze światowymi trendami
  • Stworzenie i wdrożenie koncepcji telemedycyny i wirtualnej przychodni wraz z adaptacją platformy TPA dla projektowanego modelu obsługi
  • Przygotowanie koncepcji cyfrowego ekosystemu obsługi ubezpieczeń zdrowotnych oraz konsekwentne wdrażanie i rozwój jego elementów
  • Współpraca przy tworzeniu scoringu placówek medycznych, wdrożenie scoringu i stały monitoring placówek
  • Współpraca z TPA oraz placówkami medycznymi
  • Budowanie świadomości obszaru Zdrowie w Generali Polska wśród Klientów i środowiska medycznego, współpraca z obszarami marketingu i PR w Generali
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie optymalnych ścieżek i standardów obsługi Pacjenta
  • Odpowiedzialność za jakość świadczeń zdrowotnych i stały monitoring poziomu satysfakcji Pacjentów
  • Przygotowanie i nadzorowanie szkoleń dla Call Center i pozostałego personelu

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, zarządzanie, prawo
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie przygotowywania oraz wdrażania oferty i produktów medycznych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość problematyki ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych
  • Doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • Nastawienie na osiąganie celów oraz jakość świadczonych usług i satysfakcję Klientów/Pacjentów
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Twoje korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne