Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży

Pneumat System Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą podległego zespołu w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim i lubelskim oraz opieka nad biurami handlowymi,
  • bezpośrednia współpraca z siecią sprzedaży,
  • wyznaczanie celów sprzedażowych i konsekwentna ich realizacja,
  • rozwój sprzedaży w kanale e-commerce,
  • analiza potrzeb poszczególnych grup klientów i identyfikacja nowych obszarów biznesowych
  • optymalizacja komunikacji między działami celem zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów,
  • analiza i przygotowywanie umów,
  • współpraca z koordynatorem zespołu doradców mobilnych.,
  • rozliczanie zadań wewnętrznym systemem CRM,
  • rekrutacja nowych pracowników oraz wprowadzanie ich w struktury firmy wg przyjętych standardów,
  • wprowadzanie nowych pracowników wedle standardów – coaching.

Nasze wymagania

  • minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte umiejętności menedżerskie w zakresie zarządzania rozproszonym zespołem pracowników,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, znajomość narzędzi finansowych używanych w sprzedaży,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • otwartość na nowe pomysły, zmiany, elastyczność i szybkość uczenia się,
  • nastawienie na rozwój własny i zespołu,
  • zaawansowana znajomość Ms Office, CRM,
  • gotowość do częstych wyjazdów, prawojazdy kat B

To oferujemy

  • samochód służbowy – również do użytku prywatnego,
  • możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z dużym doświadczeniem w branży,
  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia,
  • telefon komórkowy bez limitu rozmów,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży, Rzeszów