Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds zakupów

KENO Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma Keno Sp. z o.o. jest liderem branży fotowoltaicznej. Ponad 12-letnie doświadczenie w branży OZE pozwoliło firmie uzyskać stabilną pozycję na rynku i z powodzeniem utrzymywać najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono cały czas się zwiększa.

Zakres obowiązków:

  • Analiza cen i prowadzenie negocjacji zakupowych z producentami
  • Monitorowanie rynku, ocena warunków współpracy z producentami
  • Optymizacja kosztów zakupów
  • Koordynacja pracy działu zakupów
  • Stałe monitorowanie rynku pod kątem oceny konkurencyjności stosowanych rozwiązań, jak i wyszukiwania nowych dostawców i asortymentów

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale zakupów w firmie dystrybuującej systemy fotowoltaiczne
  • umiejętność prowadzenie negocjacji zakupowych
  • bardzo dobra znajomość branży PV
  • umiejętności wyszukiwania, monitorowania oraz ocen dostawców poszczególnych komponentów
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne