Oferta pracy

Dyrektor ds. Zakupów i Logistyki

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

Vet Planet Sp. z o.o.

Brukowa 36/2

Łomianki

Kluczowe zadania:

  • Opracowywanie, wdrażanie oraz realizowanie strategii dotyczącej zakupów, logistyki i gospodarki magazynowej
  • Zarządzanie optymalnym poziomem towarów w magazynie, zapewnienie ciągłości i jakości dostaw
  • Monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów zgodnie z potrzebami organizacji oraz klientów
  • Wypracowanie efektywnego systemu controllingu dopasowanego do specyfiki firmy
  • Zarządzanie procesami i ich optymalizacja w tym analiza kosztowa i wydajnościowa
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Regularna weryfikacja umów, transakcji, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Zabezpieczenie portfolio dostawców gwarantującą ciągłość dostaw
  • Profesjonalne zarządzanie podległym zespołem
  • Inicjowanie i zarządzanie projektami związanymi z optymalizacją kosztów.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Min 5-letnie doświadczenia menedżerskiego w obszarze łańcucha dostaw (logistyka, transport, zakupy)
  • Umiejętności strategicznego myślenia uzupełniająca się ze sprawnością operacyjną i codziennym pragmatyzmem
  • Ekspertyzy z obszaru: zakupów, transportu, logistyki i magazynowania pozwalającej na samodzielne podejmowanie decyzji
  • Doświadczenia w branży FMCG lub Pharma (w tym import i eksport)
  • Dogłębnego zrozumienia mechanizmów środowiska zakupów w Polsce, EU, krajach EE oraz Dalekiego Wschodu
  • Doświadczenia popartego sukcesami w prowadzeniu negocjacji zakupowych z zagranicznymi dostawcami (negocjacje w języku angielskim)
  • Znajomości nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i rynku TSL
  • Znajomość przepisów celnych, organizacji transportów międzynarodowych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu; w firmie, która nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie status quo;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover,
  • Polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln;
  • Lekcje języka angielskiego w biurze
  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do Studiów i kursów,
    wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe;
  • Regularny Feedback;
  • Biuro z rodzinną atmosferą;
  • Biuro z lokalizacją w Łomiankach – dzięki rotacji korków nie tracisz czasu
    w samochodzie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy