Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. zakupów i sprzedaży

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANMAR" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie polityki zakupowej

  • Bieżącą analizę rynków zaopatrzeniowych pod kątem oferowanych cen, dostępności, produktów zamiennych

  • Analizę rentowności współpracy z dostawcami

  • Bieżący audyt warunków współpracy, pogłębianie relacji, okresowe negocjowanie warunków handlowych z dostawcami

  • Optymalizację procesów sprzedażowych i zakupowych

  • Współtworzenie i realizację przyjętej strategii sprzedażowej

  • Praca nad ciągłą poprawą jakości świadczonej obsługi sprzedażowej i satysfakcji klienta

  • Przygotowanie założeń budżetowych podległych obszarów

  • Nadzór na realizacją prowadzonych projektów zakupowych i sprzedażowych

  • Realizacja celów GK Anmar poprzez wyznaczanie pracownikom celów indywidualnych i zespołowych, nadzór oraz realne wsparcie w ich realizacji

  • Budowanie zaangażowania w podległych zespołach

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w dziale zakupów i sprzedaży, optymalnie w firmie medycznej lub farmaceutycznej

  • Min. 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich i umiejętności budowania zaangażowania w podległych zespołach

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność prowadzenie negocjacji

  • Uśmiechu, empatii i nastawienia na rozwiązania

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w branży medycznej

  • Współpracę z doświadczonym, zaangażowanym i pozytywnym zespołem ekspertów w branży

  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł, dużej decyzyjności i pełnej odpowiedzialności

  • Różnorodność prowadzonych projektów i szansę na rozwój kompetencji

  • Elastyczny czas pracy

  • Umowa o pracę, niezbędne narzędzia

O nas

Grupa Anmar to dynamicznie rozwijające się spółki z siedzibą w Tychach obsługujące klientów na terenie całego kraju od 2002 roku.

Główna działalność biznesowa skupia się na sprzedaży i dostawie zaopatrzenia sprzętu medycznego oraz kompleksowych rozwiązań dla podmiotów rynku zdrowia. W sprzęt zaopatrujemy zarówno szpitale publiczne, jak i niepubliczne, kliniki medyczne, przychodnie specjalistyczne oraz gabinety lekarskie. Naszym znakiem firmowym jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz szeroka oferta, będąca odpowiedzią na wymagania i potrzeby rynku medycznego. Dystrybuujemy sprzęt medyczny najwyższej jakości, zapewniając bezpieczeństwo pacjentom oraz personelowi medycznemu. Działamy w oparciu o system zarządzania jakością, prawo farmaceutyczne oraz dobre praktyki dystrybucyjne.