Oferta pracy

Dyrektor ds. zarządzania obiektami oraz flotą samochodową

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o.

  • Osielsko (pow. bydgoski)

    Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowanie oraz usprawnianie procesów operacyjnych w obszarze zarządzania gospodarką magazynową

  • aktywna współpraca z zarządem pod kątem budowania strategii przedsiębiorstwa oraz planów rozwojowych

  • koordynowanie i nadzór nad pracami działu logistyki wewnętrznej oraz magazynów, a także wspieranie podległych działów, w szczególności przez określanie priorytetów pracy oraz zapewnienie wymaganych zasobów w personalnych i materialnych, w celu sprawnego i terminowego realizowania zadań

  • wdrożenie systemu WMS

  • prowadzenie projektu budowy nowego magazynu

  • koordynowanie zadań z zakresu bieżącej obsługi obiektów

  • opracowywanie harmonogramów i nadzór nad przeglądami urządzeń / instalacji

  • zwiększanie efektywności oraz wydajności procesów logistycznych

  • zarządzanie budżetem wydatków operacyjnych

  • zarządzanie podległymi zespołami

  • zawieranie umów z dostawcami usług niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania obiektów

  • zarządzanie flotą samochodów służbowych

  • tworzenie i aktualizacja procedur i procesów związanych z prawidłowym utrzymaniem, serwisowaniem i użytkowaniem pojazdów, przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla użytkowników pojazdów służbowych

  • egzekwowanie od użytkowników przestrzegania standardów obowiązujących w firmie w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów

  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów, nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym, weryfikacja zleconych napraw

  • wsparcie dla użytkowników pojazdów w sytuacjach awarii pojazdów, kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii

  • kierowanie do serwisów samochodowych i organizowanie pojazdów zastępczych

  • wydawanie i odbiór aut

  • nadzór i koordynacja rejestracji pojazdów, ubezpieczenia oraz ewentualnych likwidacji szkód komunikacyjnych

  • kontrola wydatków związanych z flotą samochodów

  • reprezentowanie pracodawcy w serwisach samochodowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego- warunek konieczny

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

  • systematyczność, staranność, odpowiedzialność

  • perfekcyjna organizacja pracy

  • bardzo dobre umiejętności strategicznego myślenia i dynamizm w działaniu

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • umowa o pracę na pełen etat

  • pakiet zdrowotny

  • kurs j. angielskiego

  • kartę Benefit-Multisport dla różnych aktywności.

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych celów

  • samodzielność w realizacji obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma SCANDAGRA Polska Sp. z o.o. jest ekspertem z zakresu kompleksowej obsługi rolnictwa. Udziałowcami SCANDAGRA Polska są firmy DLG oraz Lantmännen. Oba koncerny należą do największych firm rolniczych w Europie. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów oraz indywidualne podejście, zapewniające naszym Klientom wsparcie i rozwój.

Jeżeli chcesz pracować z najlepszymi w branży, czeka Ciebie miejsce pracy, w którym wspieramy Twój rozwój a Twoje zaangażowanie otworzy nowe możliwości awansu.

Przewiń do profilu firmy