Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Zarządzania Produkcją

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego działu produkcji w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów
  • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji, monitorowanie wskaźników oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych
  • Udział w formułowani strategii biznesowej, planów i budżetów działu
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków związanych z BHP
  • Współpraca doświadczoną kadrą menadżerską

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 8 lat
  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane z zakresu technologii produkcji, zarządzania produkcją, budowy maszyn, mechatroniki, automatyki
  • Wysoki poziom kompetencji liderskich
  • Umiejętność bardzo dobrego organizowania własnej pracy
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i kultura biznesowa
  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem
  • Umiejętność zarządzania budżetem, wyznaczania priorytetów i elastyczności w działaniu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności biegła znajomość Excela
  • Prawa jazdy kat. B.

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dodatkowa informacja

Możliwa relokacja.

Dyrektor ds. Zarządzania Produkcją, dolnośląskie