W związku z obowiązywaniem RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami: „Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”. Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Zarządzania Przychodami (K/M)

Dobry Hotel

Dobry Hotel

aleja Grunwaldzka 229

Strzyża

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie polityki cenowej i sprzedażowej hotelu

  • Analizowanie cen konkurencyjnych obiektów oraz podejmowanie właściwych działań dążących do maksymalizacji przychodów

  • Zapewnienie optymalnej dostępności, stawek oraz pozycji Hotelów w różnych kanałach sprzedażowych

  • Monitorowanie wskaźników poziomu sprzedaży pokoi i reagowanie stosownie do sytuacji

  • Systematyczne sporządzanie prognozy dotyczących przychodów ze sprzedaży oraz przekazywanie wniosków do zarządu sieci

  • Określanie i proponowanie stawek dla pobytów grupowych, biznesowych i turystycznych w ścisłej współpracy z działem sprzedaży

  • Nadzór nad opracowaniem i wdrożeniem procedur oraz standardów operacyjnych działu

  • Opracowanie i realizacja budżetu przychodowego hotelów z sieci oraz zapewnienie realizacji strategii ceowych.

  • Identyfikacja sposobów optymalizacji przychodów w poszczególnych sezonach/okresach

  • Odpowiedzialność za obsługę systemów rezerwacyjnych, współpraca z portalami

  • Nadzór nad dostępnością on-line obiektów w sieci

  • Dostarczanie rozwiązań usprawniających pracę w formie procesów, raportów, monitoringów i systemów z zakresu Zarządzania Przychodami;

  • Ścisła współpraca z działami marketingu, sprzedaży i rezerwacji

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji działu wraz z pozostałymi działami hotelowymi oraz centralnymi

  • Wsparcie wszelkich projektów mających na celu realizację założeń budżetowych.

  • Odpowiedzialność za konfigurację i działanie połączeń systemowych (Interfejs, channel manager, PMS)

Nasze wymagania

  • Min. 3 – 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu

  • Wykształcenie wyższe

  • Doskonała praktyczna znajomość pakietu MS Office a w szczególności arkusza kalkulacyjnego EXCEL

  • Zdolność analitycznego myślenia, konstruowania wniosków i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dobra znajomość systemów hotelowych (channel manager, PMS) dodatkowym atutem będzie znajomość systemów typu Room Optimizer, Price Optimizer

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i zarządzaniem zespołem

  • Silnie rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze- we wszystko Cię wdrożymy!

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  • Możliwość rozwoju.

  • Owocowy tydzień.

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU.

  • Firmowy program rabatowy, zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w całej Polsce.

  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej.

  • Dodatkowy bonus w postaci firmowego programu: „Rekomenduj i Zarabiaj”.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • premie jubileuszowe

Dobry Hotel

Sieć hoteli Dobry Hotel do centralnego oddziału w Gdańsku poszukuje kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora ds. Zarządzania Przychodami odpowiedzialna będzie za politykę i strategię cenową w działalności hotelowej, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu, w oparciu o analizy rynkowe, trendowe oraz analitykę biznesową.

Aktualne miejsce pracy: Gdańsk.

Planowo w pierwszym kwartale 2022 r. przeprowadzka do nowego biura w Gdyni.

Przewiń do profilu firmy