Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Dwujęzycznego Przedszkola i Żłobka

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dwujęzyczną placówką przedszkolną z oddziałem żłobkowym

  • Realizowanie zadań statutowych oraz podnoszenie jakości pracy przedszkola

  • Organizacja pracy placówki

  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego

  • Reprezentowanie placówki na zewnątrz

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i relacje z rodzicami

  • Współpraca z pozostałymi placówkami KIDS&Co.

  • Rekrutacja i zarządzanie kadrą

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Wysokie kompetencje interpersonalne i menadżerskie

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

  • Chęć rozwijania się

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, dwujęzycznej placówce edukacyjnej

  • Pakiet benefitów – karta medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Opieka metodyczna

  • Sabilną formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.

Masz otwartą głowę na nowe rozwiązania w edukacji, umiesz zarządzać ludźmi i współpracować w zespole, chcesz się rozwijać i doskonalić swój warsztat pracy? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Zostań dyrektorem dwujęzycznego przedszkola KIDS&Co.!

Sukces naszej sieci przedszkoli KIDS&Co. osiągnęliśmy stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług, przyjazną atmosferę oraz bezpośrednią komunikację z pracownikami. Wierzymy, że dobre relacje są podstawą dobrego działania.

Jeśli stawiasz na dynamiczne działanie, chcesz się rozwijać i pracować w miejscu wyznaczającym nowoczesne trendy w edukacji dzieci, dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy