Logo Pracuj.pl

Dyrektor_Dyrektorka Obszaru/Zespołu

GeneraliO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja współpracowników do Twojego zespołu
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach
  • Prowadzenie szkoleń i spotkań motywacyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem agentów wyłącznych
  • Zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych
  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole
  • Dbałość o najwyższą jakość usług oraz standardy obsługi klienta
  • Prowadzenie działań mających na celu zdobycie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży w firmie ubezpieczeniowej lub instytucji finansowej mile widziane
  • Umiejętność skutecznej rekrutacji podległych współpracowników
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej, szczególnie produktów ubezpieczeń na życie
  • Znajomość procesów sprzedaży i technik negocjacji
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla pracowników struktur sprzedaży
  • Silna orientacja na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich
  • Cykliczne szkolenia, udział w grupach fokusowych
  • Możliwość realizowania własnych inicjatyw
  • Wynagrodzenie trzyskładnikowe – stała kwota, prowizja od sprzedaży i premia kwartalna
  • Narzędzia pracy – biuro, laptop, telefon, karta paliwowa
  • Portfel klientów
  • Kampanie sprzedażowe
  • Udział w projekcie rozwoju sieci i oferty produktowej
  • Współpraca w dobrej atmosferze, w zespole nastawionym na poszukiwanie nowych rozwiązań i wymianę doświadczeń

Dyrektor_Dyrektorka Obszaru/Zespołu, Białystok