Oferta pracy

Dyrektor / Dyrektorka Rozwiązań Biznesowych

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży bezpośredniej do klientów biznesowych.

  • Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych oraz jakościowych, w tym maksymalizacja przychodów i marży na zarządzanej bazie klientów.

  • Identyfikacja i kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii, struktur i funkcjonowania biznesów klientów.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i partnerami technologicznymi.

  • Analizowanie rynku klienta oraz trendów branżowych.

  • Nadzór nad wdrażaniem innowacyjnych projektów teleinformatycznych na potrzeby klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży do klientów biznesowych.

  • Doświadczenie w bezpośrednim i projektowym zarządzaniu zespołem sprzedażowym.

  • Umiejętność budowania współpracy i zaangażowania w zespole oraz motywowania do osiągania ambitnych celów.

  • Doświadczenie we współpracy z branżą hotelarską, gastronomiczną lub medyczną.

  • Umiejętność analizy modelu biznesowego klienta i dobierania do niego najlepszych rozwiązań.

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem na szczeblach decyzyjnych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne prowadzenie spotkań biznesowych.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • Pracę z najnowszą technologią

Orange Polska

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy

Zespół

Jesteśmy zespołem handlowców z całej Polski, który zajmuje się sprzedażą oraz obsługą firm z branży gastronomicznej, hotelarskiej i medycznej. Jesteśmy blisko naszych klientów i ich potrzeb. Jako zespół stawiamy na wzajemną pomoc i bezpośredniość. Jesteśmy ambitni i lubimy przecierać szlaki nowym, innowacyjnym rozwiązaniom teleinformatycznym w naszej firmie.