Oferta pracy

Dyrektor/Dyrektorka Rynku

UNIBEP S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją kontraktów na powierzonym rynku zgodnie z harmonogramami rzeczowo - finansowymi, w tym rzetelnie informowanie przełożonych o zidentyfikowanych szansach i zagrożeniach ich realizacji,

  • nadzór nad realizacja kontraktów na powierzonym rynku zgodnie z przyjętymi budżetami, analiza treści budżetów,

  • zapewnienie płynności finansowej kontraktów realizowanych na powierzonym rynku,

  • realizacja cyklicznych i udokumentowanych kontroli na podległych kontraktach,

  • przygotowanie raportów,

  • przygotowanie struktury organizacyjnej budów oraz wspólnie z Kierownikiem Kontraktu ustalenie osób odpowiedzialnych i terminów realizacji prac związanych z realizacją budowy,

  • nadzór nad opracowaniem, wprowadzaniem i rozliczaniem efektów działań optymalizacyjnych,

  • nadzór nad wyborem Dostawcy/ Podwykonawcy,

  • konsultowanie i akceptacja zmian w budżecie kontraktów, w tym sposobu wykonywania robót dodatkowych zmiennych mających wpływ na budżet kontraktu,

  • czynne uczestnictwo oraz wsparcie działu ofertowania w przygotowaniu ofert akwizycyjnych, w tym analiza o opiniowanie przygotowanych ofert,

  • odpowiedzialność za organizację pracy, zarówno własnej jak i poległych pracowników,

  • zarządzanie pracownikami, w tym decydowanie o przesunięciach kadrowych oraz wspieranie rozwoju pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej,

  • znajomość prawa budowlanego,

  • dyplom studiów podyplomowych z zakresu ekonomii - mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość MS Project oraz pakiety MS Office.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Przewiń do profilu firmy