Oferta pracy

Dyrektor Dystrybucji

Wyser - PL

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Dyrektor
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Dyrektor DystrybucjiNumer ref.: 1141

Dla naszego Klienta, jednej z największych i najnowocześniejszych firm dystrybucyjnych w kraju poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektora Centrum Dystrybucji.

Miejsce pracy: Poznań.

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem,
  • nadzor nad realizacją wskaźnikow operacyjnych w zakresie jakości, produktywności oraz terminowości,
  • zapewnienie realizacji jak najwyższych standardow obsługi Klienta,
  • inicjowanie nowych pomysłow i narzędzi wspierających rozwoj organizacji,
  • kontrola i optymalizacja kosztow w podległym Centrum Dystrybucji.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu dystrybucją/logistyką/magazynem w branży FMCG; spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej lub pokrewnej.
  • otwartość na wdrażanie nowych usprawnień,
  • bardzo dobra organizacji pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność wdrażania zmian w organizacji.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktow, kierowaniu i motywowaniu zespołu.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia socjalne, zniżki na produkty,
  • dostęp do platformy nauki językow obcych oraz audiobookow.

#LI-AW1

Ogłoszenie archiwalne