Oferta pracy

Dyrektor Działu Analityki CRM/Business Intelligence

KAUFLANDO firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Departamencie Zakupu
Centrala Kaufland, Aleja Armii Krajowej 47 we Wrocławiu

Jakie będą Twoje zadania:

  • zarządzanie obszarem analityki danych, w tym definiowanie i realizacja strategii wykorzystania danych w zakresie programów lojalnościowych Kaufland
  • stosowanie technik analizy danych do generowania rekomendacji mających na celu optymalizację efektywności operacyjnej w obszarze CRM
  • opracowywanie i tworzenie koncepcji oraz raportów mierzących jakość i efektywność działań Kaufland w obszarze CRM
  • ścisła współpraca z zespołem CRM nastawiona na wzrost zaangażowania klientów
  • współpraca z działami biznesowymi i analitycznymi (w tym z zespołami międzynarodowymi).

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze analizy i eksploracji danych związanych z zarządzaniem klientami (preferowanym sektor branży retail)
  • umiejętności tworzenia złożonych zapytań SQL i programowania w jednym z języków: pyspark/Python/R
  • kierunkowego wykształcenia wyższego (informatyka, matematyka, ekonometria, zarządzanie danymi) oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • silnej orientacji biznesowej i umiejętności generowania praktycznych spostrzeżeń i rekomendacji biznesowych na podstawie przeprowadzonych analiz
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem analitycznym.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy