Oferta pracy

Dyrektor Działu Ekspansji

AL CAPONE S. C.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Al.Capone to polska sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem, która wyznacza zupełnie inny, wyższy poziom usług w zakresie sprzedaży alkoholu. W naszych sklepach klienci znajdą największy wybór trunków na każdą kieszeń z całego świata. Nasi sprzedawcy o alkoholach wiedzą niemal wszystko, oferują profesjonalną pomoc w doborze produktów.

Szukamy osoby na stanowisko:

DYREKTOR DZIAŁU EKSPANSJI
Preferujemy kandydata z województw: małopolskie, mazowieckie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie i prowadzenie rekrutacji Partnerów Franczyzowych
  • Aktywne pozyskiwanie lokalizacji pod inwestycje
  • Analizowanie rynku i konkretnych lokalizacji pod kątem prowadzonych inwestycji
  • Zarządzanie zespołem dedykowanym do pozyskiwania, budowania i otwierania sklepów Al.Capone
  • Współpraca z podwykonawcami podczas prowadzenia inwestycji
  • Współpraca z urzędami administracji publicznej, właścicielami nieruchomości, pośrednikami nieruchomości
  • Koordynowanie inwestycji
  • Prowadzenie negocjacji umów najmu

Idealny kandydat:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność analizowania lokalizacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji
  • Zaangażowany, samodzielny, z inicjatywą do działania
  • Gotowy do wyjazdów służbowych (niezbędne prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Znaczny zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet szkoleń rozwojowych

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać się w ciekawej branży mało wrażliwej na niespodziewane czynniki rynkowe, dołącz do nas!

CV prosimy przesłać klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy