Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Działu Finansowego

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za politykę finansową firmy poprzez zarządzeni jej finansami

  • Wspieranie kluczowych decyzji zarządu poprzez dostarczanie informacji na temat aktualnej kondycji finansowej przedsiębiorstwa, możliwości zwiększenia efektywności finansowej, planowanych działaniach i prognozach.

  • Branie udziału w podejmowaniu kluczowych dla firmy decyzji finansowych

  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy

  • Nadzór i koordynacja nad przygotowaniem budżetu, jego realizacją i kontrolą

  • Nadzór nad przygotowaniem cashflow spółki/projektów

  • Nadzór nad działem Finansowo-Księgowym

  • Kontrolowanie kosztów działalności wszystkich oddziałów, działów względem budżetu: kredyty, należności, płynność etc. i zapewnienie optymalizacji kosztowej funkcjonowania firmy

  • Dokonanie ekspertyzy finansowej firmy poprzez całościową ocenę wszystkich aspektów finansowych przedsiębiorstwa, dostarczenie odpowiednich informacji niezbędnych do tworzenia business planu

  • Opracowywanie, analizowanie i realizacja krótko-, średnio- i długoterminowych strategii i planów finansowych firmy

  • Sterowanie płynnością finansową firmy

  • Nadzorowanie zgodności procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi

  • Nadzór i dbałość o kontakty z zewnętrznymi instytucjami finansowymi, negocjowanie warunków lokat i kredytów, zatwierdzania płatności

  • Stały nadzór i ocena działań finansowych firmy – dokonywanie płatności, windykacja należności, tworzenie lokat etc.

  • Współpraca z firmami leasingowymi oraz ubezpieczeniowymi

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku w branży deweloperskiej lub generalnego wykonawcy robót budowlanych

  • Wykształcenie wyższe – kierunki związane z finansami, ekonomią i rachunkowością

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny

  • Komunikatywności i umiejętność prowadzenia projektów wymagających współpracy z kilkoma działami spółki (architekci, dział prawny, dział inwestycji, dział marketingu i sprzedaży)

  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie założonych celów

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Szansę na realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową i inne niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma z branży deweloperskiej i generalnego wykonawcy robót budowlanych z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych w południowej Polsce.

Przewiń do profilu firmy