Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Handlowego

FOOD PARK KOWAL sp. z o.o.

  • Głowno, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma Food Park Kowal sp. z o.o. z siedzibą w Dziardonicach posiada chłodnię składową w oparciu o którą prowadzi działalność usługową w zakresie przechowywania i zamrażania produktów spożywczych oraz działalność handlową w zakresie obrotu mrożonymi artykułami spożywczymi. W miejscowości Głowno zlokalizowane jest biuro handlowe spółki.

Opis stanowiska:

  • zakup – sprzedaż warzyw i owoców mrożonych i innych artykułów spożywczych na rynki krajowe i zagraniczne
  • tworzenie zespołu handlowego
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami firmy
  • poszukiwanie nowych rynków zaopatrzenia i zbytu
  • wsparcie procesu logistycznego zawieranych transakcji
  • kreowanie nowych pomysłów biznesowych

Wymagania:

  • kompetencje kierownicze
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację pisemną i werbalną
  • mile widziana znajomość drugiego języka: hiszpańskiego lub francuskiego
  • dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność swobodnej obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy:

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę
  • premia oparta o realizowane wyniki

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne