Logo Pracuj.pl

Dyrektor Działu Handlowego

Athenasoft Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem sprzedaży oprogramowania
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży i komunikacji
  • Budowa planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Planowanie zadań w obszarach sprzedaży i marketingu
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów CRM oraz marketing automation
  • Aktywny udział w budowaniu relacji biznesowych z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi
  • Rozwój kanałów sprzedaży na rynku polskim oraz międzynarodowym
  • Poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych zgodnych z przyjętą strategią sprzedaży,
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Nadzór i prowadzenie spraw naruszenia praw autorskich
  • Monitorowanie rynku oprogramowania dla branży Architektura i Budownictwo oraz działań konkurencji (warunki handlowe, nowe produkty),

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat na adekwatnym lub pokrewnym stanowisku w Dziale sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania, usług IT
  • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży B2B i umiejętne ich wykorzystanie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie we współpracy z siecią dystrybucyjną
  • Znajomość sprzedaży produktów w modelu subskrypcyjnym
  • Zdolności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe (Zarzadzanie, Marketing, Handel, Budownictwo)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Zorientowanie na rozwój i nowe wyzwania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę b2b,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji Kandydata,
  • Samodzielne, ciekawe i pełne wyzwań stanowisko- praca w siedzibie firmy w biurze,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju i szkolenia,

O nas

Firma Athenasoft jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla budownictwa. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami naszej firmy są programy do kosztorysowania NORMA (Norma EXPERT, Norma STANDARD 2, Norma PRO).

Szukamy osoby, która obejmie funkcję Dyrektora Działu Handlowego i Marketingu i będzie kierować pracami całego zespołu wyznaczając cele, kreując działalność handlowo-marketingową Spółki i mierząc skuteczność podejmowanych działań.

Dyrektor Działu Handlowego, Warszawa