Oferta pracy

Dyrektor Działu HR

Osadkowski SAO firmie

  • Kolejowa 6, Bierutów
    Bierutów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Osadkowski SA

Kolejowa 6

Bierutów

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i tworzenie polityki kadrowo-płacowej

  • zarządzanie procesem administracji kadrowej i płacowej zgodnie z przepisami prawa pracy

  • w organizacji o wielopoziomowej, złożonej i rozproszonej strukturze organizacyjnej

  • tworzenie i wdrażanie regulaminów, procedur i polityk dotyczących obszaru HR

  • tworzenie oraz nadzór nad realizacją polityki zatrudnienia, rozwoju pracowników

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (m.in. PIP, US, ZUS)

  • negocjowanie umów związanych z HR

  • ścisła współpraca z menedżerami, doradztwo oraz wsparcie w efektywnym rozwiązywaniu kwestii pracowniczych

  • koordynowanie pracy podległego zespołu

  • wdrażanie projektów w procesach kadrowo – płacowych

  • rekomendacje rozwiązań w zakresie decyzji podejmowanych przez Zarząd i kadrę kierowniczą w obszarze spraw personalnych

  • wdrażanie działań w zakresie efektywności procesu zatrudnienia przy podejmowaniu decyzji biznesowych

  • współtworzenie długoterminowych planów finansowych w zakresie zatrudnienia i kosztów pracy

  • wspieranie działań marketingowych firmy związanych z employer brandingiem

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem HR w organizacji o wielopoziomowej, złożonej i rozproszonej strukturze

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)

  • doświadczenie zawodowe w firmie dystrybucyjno-handlowej będzie atutem

  • doskonała znajomość i umiejętność stosowania w praktyce prawa pracy oraz innych obowiązujących przepisów związanych z obszarem HR

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami twardego i miękkiego HR w dużej organizacji o złożonej strukturze organizacyjnej

  • doświadczenie we współpracy z klientami wewnętrznymi, nastawienie na dostarczanie rozwiązań oraz dynamiczne wsparcie obszarów biznesowych

  • nastawienie na budowanie wartościowych relacji biznesowych z klientami wewnętrznymi działającymi w rozproszonej strukturze organizacyjnej

  • umiejętności negocjacyjne połączone ze zdolnością samodzielnego działania i podejmowania decyzji

  • inicjatywa, wysoko rozwinięte umiejętności motywowania oraz efektywnej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętność mediacji oraz dążenie do efektywnych rozwiązań

  • doświadczenie we współpracy z organami zewnętrznymi takimi jak PIP, ZUS, US

  • doświadczenie w projektach i działaniach dotyczących wartościowania stanowisk, definiowania zakresów obowiązków oraz narzędzi rozwoju pracowników

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników pracy

  • realny wpływ na kształtowanie procesów wewnątrz organizacji i polityki personalnej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ZFŚS, multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, sekcje sportowe, spotkania integracyjne, dodatkowy urlop urodzinowy)

  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • pracę w prężnym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • przyjazne środowisko pracy

  • stabilną, pełną wyzwań pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją. Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy