Dyrektor działu IT

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-14
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2019-09-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Liczba wakatów: 1
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy w zakresie rozwiązań IT w branży
      e-commerce
    • Zarządzaniem działem IT, składającym się m. in. z działu development, działu rozwoju i analiz, działu usług IT
    • Zrządzanie i koordynowanie pracy zespołów specjalistów w dziale IT
    • Kreowanie działań zmierzających do efektywnego dostosowania usług i systemów do potrzeb biznesowych spółki
    • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących oraz usprawniających procesy IT
    • Nadzór nad tworzeniem i rozwijaniem architektury systemów, infrastruktury serwerowej oraz polityki bezpieczeństwa
    • Współpraca z innymi działami, odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w złożonym środowisku biznesowym (branża e-commerce będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
    • Gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach (Kraków, Częstochowa)
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozproszonymi
    • Bardzo dobra znajomość metodyk zarządzania projektami
    • Umiejętność analizy procesów i rozwiązań IT
    • Wysokie kompetencje komunikacyjne, rozumienie potrzeb klienta zewnętrznego i wewnętrznego
    • Umiejętność zarządzania priorytetami i delegowania zadań
    • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki i decyzje

    Benefity dla Ciebie:

    Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    klikając w przycisk „Aplikuj Teraz”.

     Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.