Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Działu IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DYREKTOR DZIAŁU IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref: IT/03/2018

    ZAKRES ZADAŃ:

    • określanie strategii działu IT,
    • zarządzanie i organizacja pracy działu informatyki firmy,
    • kierowanie projektami informatycznymi,
    • wdrażanie nowych systemów informatycznych w celu ułatwienia działań operacyjnych i usprawnienia zarządzania firmą,
    • tworzenie, rozliczanie i kontrola budżetu informatycznego,
    • skuteczne zarzadzanie portfelem projektów w firmie,
    • dostarczanie obszarom biznesowych lokalnych systemów informatycznych,
    • dostarczanie infrastruktury informatycznej,
    • nadzór nad procesem wsparcia użytkowników,
    • uczestnictwo w negocjacjach handlowych,
    • rozmowy handlowe na wysokim szczeblu menedżerskim.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe informatyczne, mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym),
    • wiedza na temat baz danych (np. MS SQL Server, MySQL, Oracle), aplikacji (Jawa, NET – technologie internetowe) oraz systemów Linux, Windows,
    • kilkuletnie doświadczenie i znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz systemami informatycznymi,
    • doświadczenie w zakresie kierowania i zarządzania działem IT (na szczeblu managerskim),
    • zdolności przywódcze, negocjacyjne; samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki; kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja,
    • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz zdolności do szybkiego uczenia się i chęci do poznawania nowych technologii IT.

    OFERUJEMY:

    • pracę w międzynarodowym środowisku w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach,
    • pakiet benefitów i świadczeń pozapłacowych,
    • umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.