Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Jakości

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem jakości w celu rozwoju systemu jakości

  • Tworzenie procedur kontroli jakości,

  • Rozbudowanie zespołu kontroli jakości,

  • Zarządzanie procesem budżetowym działu oraz zapewnienie osiągnięcia zakładanych celów budżetowych

  • Poszukiwanie rozwiązań ciągłej poprawy na rzecz optymalizacji pracy działu

  • wdrażanie programów i planów kontroli oraz badań wyrobów, (w tym wyrobów medycznych)

  • koordynacja zadań związanych z utrzymaniem i doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami wdrożonych norm i standardów (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 50001:2018, ISO 13485:2016)

  • Pełnienie funkcji pełnomocnika ZSZ

  • Nadzorowanie spójności dokumentacji ZSZ oraz zapewnienie zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi

  • Aktywne uczestnictwo w procesach certyfikacji wdrożonych systemów oraz produktów

  • Przygotowywanie firmy pod względem jakościowym do audytów zewnętrznych oraz rozwiązywanie kwestii problematycznych

  • Realizacja projektów związanych ze standaryzacją oraz optymalizacją Jakości na poziomie korporacyjnym

  • Budowanie świadomości w zakresie systemów zarządzania, np. poprzez komunikację wewnętrzną, współorganizowanie szkoleń systemowych dot. obszaru ZSZ

  • Wsparcie merytoryczne w kluczowych projektach

  • Nadzorowanie Planu podjętych działań korygujących i zapobiegawczych

  • Organizowanie stanowisk dla prowadzenia skutecznej kontroli i pomiarów zgodnie z założeniami zakładowej kontroli produkcji,

  • Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowanie wzorów dokumentów i formularzy zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania,

  • Analizowanie przyczyn powstałych problemów jakościowych w procesie produkcji,

  • Podejmowanie działań na rzecz poprawy jakości procesu i produktu,

  • Udział w budowaniu strategii i rozwoju firmy,

  • Tworzenie instrukcji i procedur pomiarowo-kontrolnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Znajomość wymagań normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015,

  • Systematyczność, dokładność i dbałość o szczegóły,

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu auditów produktowych,

  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością produkcji (FMEA, 8D, 5S),

  • Znajomość zagadnień fotowoltaiki i obróbki szkła.

Mile widziane

  • Certyfikat Auditora Wewnętrznego oraz Pełnomocnika ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 50001:2018, lub ISO 13485:2016

  • Doświadczenie w certyfikacji produktów, szczególnie branży fotowoltaicznej i/lub szklarskiej

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego,

  • Pakiety medyczne dla Pracowników

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma ML System S.A. to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz szklanych okładzin ściennych.

Przewiń do profilu firmy