Oferta pracy

Dyrektor Działu Konstrukcyjnego oraz B&R

HRK S.A.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • inicjowanie i prowadzenie badań oraz prac rozwojowych w podległym obszarze,
  • nadzór nad pracami projektowymi i wdrożeniowymi dotyczącymi specjalistycznych pojazdów wojskowych, mobilnych mostów, maszyn inżynieryjnych, itp. dla klientów z rynku wojskowego i cywilnego,
  • odpowiedzialność za całą ofertę firmy w obszarze pojazdów specjalnych i mostów mobilnych,
  • realizacja zadań rzeczowych (konstrukcyjnych, produkcyjnych i badawczych) zgodnie z  planami firmy,
  • kierowanie pracami podległego zespołu,
  • przygotowywanie planów strategicznych i marketingowych,
  • budżetowanie oraz nadzór nad P&L.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze badawczo-rozwojowym, konstrukcyjnym, produkcyjnym, technologicznym lub technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym, szczególnie z branży lotniczej, motoryzacyjnej, budowy pojazdów specjalnych,
  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zamieniania wizji w działające rozwiązanie,
  • umiejętność planowania i zarządzania pracami B&R oraz procesami produkcyjnymi,
  • umiejętność budowania i rozwijania innowacyjnego zespołu,
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu pracami konstruktorów, technologów oraz specjalistów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dużym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu techniki wojskowej oraz tematyki uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

Nasz klient oferuje możliwość samorealizacji i rozwoju poprzez uczestnictwo w realizacji unikalnych w skali kraju projektów. Zapewnia zatrudnienie w stabilnym przedsiębiorstwie, adekwatne wynagrodzenia oraz szeroki pakiet dodatkowych benefitów i świadczeń socjalnych.

Ogłoszenie archiwalne