Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Działu Księgowości, Kontrolingu i Finansów

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Columbus Energy to numer jeden na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. W ciągu jednego miesiąca instalujemy ponad 7 MW czystej energii ze słońca. Z dnia na dzień bardzo dynamicznie rozwijamy naszą Firmę, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Działu Księgowości, Kontrolingu i Finansów.

Główne zadania na stanowisku:

  • zarządzanie Zespołem Księgowości, Kontrolingu i Finansów
  • wsparcie Zarządu w strategicznych decyzjach finansowych i inwestycyjnych
  • nadzór i odpowiedzialność za realizację wszystkich procesów finansowych, sprawozdawczych i inwestycyjnych spółek
  • odpowiedzialność za sprawozdania finansowe
  • odpowiedzialność za raporty finansowe i operacyjne oraz sprawozdania na potrzeby spółek
  • opracowywanie planów i prognoz finansowych
  • bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych
  • współpraca z audytorami
  • ścisła współpraca z pozostałymi obszarami Firmy

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • ugruntowanej wiedzy z zakresu księgowości i finansów
  • wykształcenia kierunkowego: finanse, księgowość lub ekonomia
  • umiejętności efektywnego zarządzania Zespołem
  • umiejętności budowania procesów i procedur
  • wyjątkowego poziomu umiejętności wielowątkowego działania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysokiego poziomu zaangażowania w pracę
  • samodzielności i skuteczności w działaniu
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i Zespołu
  • pozytywnej energii

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym Zespole
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażaniu własnych pomysłów

Jeśli chcesz razem z nami dawać ludziom dobrą energię – przyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne