Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Logistyki i Wycen

REDNET INVESTMENT sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie warunków współpracy z partnerami i dostawcami,

  • zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych,

  • koordynacja i optymalizacja dostaw,

  • raportowanie kosztów zakupów,

  • przygotowywanie wycen,

  • współpraca z działem projektowym,

  • zarządzanie terminowością dostaw,

  • prawo jazdy kat: B,

  • kontrola pracowników działu logistyki i wycen,

  • rekrutacja nowych pracowników,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze zakupów,

  • Wyższe wykształcenie,

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

  • Umiejętność samodzielnego szukania rozwiązań,

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji,

  • Doświadczenie analityczne,

  • Umiejętność korzystania z EXCELa,

  • Wyjazdy służbowe kilka razy w miesiącu,

  • Prawo jazdy kat: B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

O nas

Firma redNet Investment wchodzi w skład redNet Property Group która zadebiutowała w kwietniu 2001 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i doposażenia wnętrz. Zakres naszych usług obejmuje obszar całej Polski.