Oferta pracy

Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju Marki Szpitala

Medicover

Medicover

Aleja Rzeczypospolitej 5

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i realizacja strategii sprzedaży, marketingu i PR, której celem będzie zwiększenie świadomości marki oraz promocja produktów i usług

  • planowanie i zarządzanie kampaniami marketingowymi (online, offline) i sprzedażowymi do klienta B2B i B2C (odpowiedzialność za budżet, harmonogram)

  • integracja strategii działań marketingowych i utrzymanie spójności wizerunkowej szpitali

  • efektywny rozwój i komercjalizacja produktów oraz usług (B2B, B2C) w ścisłej współpracy z działem sprzedaży

  • analiza trendów oraz rynku w celu skutecznego prowadzenia kampanii komercyjnych, zarządzanie wydarzeniami konsumenckimi oraz inicjowanie usprawnień

  • zarządzanie relacjami ze strategicznymi partnerami, agencjami i dostawcami marketingowymi

  • ścisła współpraca z obszarami PR, komunikacji, rozwoju biznesu w celu realizacji media planów

  • codzienne zarządzanie pracą zespołu

Nasze wymagania

  • 7 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarami i zespołami z zakresu marketingu i sprzedaży

  • wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania skutecznych kampanii sprzedażowych i marketingowych (do klienta B2B i B2C)

  • umiejętność efektywnego planowania działań i realizacji budżetów połączona ze sprawnym zarządzaniem projektami z jasno określonymi celami biznesowymi

  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem oraz umiejętność budowania relacji z różnymi interesariuszami

  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywności w znajdowaniu rozwiązań oraz zdolności negocjacyjne

  • biegłe posługiwanie się narzędziami analitycznymi oraz umiejętność analizy i syntezy danych

  • wysoki poziom uważności i skupienie na detalach

  • postawa zorientowana na osiąganie celu i umiejętność dostarczania wyników pod presją czasu

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, samochód służbowy

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy