Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

dyrektor działu marketingu i sprzedaży

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli masz doświadczenie w marketingu, pasjonujesz się branżą samochodową do tego jesteś kreatywny/a i otwarty/a na nowe wyzwana - APLIKUJ !

    Nr ref.: /689/10/2018/KO/36177
    Kołobrzeg
    oferujemy
    • pracę w renomowanej firmie w okolicy Kołobrzegu
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • wysoki system premiowy
    • możliwość rozwoju
    • umowę o pracę
    zadania
    • zarządzanie działami: marketingu i sprzedaży (dobór pracowników, rozwój zespołu)
    • opracowanie kampanii, strategii i planów marketingowo-handlowych B2B
    • współtworzenie i wdrożenie strategii marki
    • aktywne poszukiwanie nowych obszarów biznesowych, budowanie scenariuszy strategicznych
    • badanie rynku, ustalanie poziomów cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji
    • opracowywanie wewnętrznych norm i procedur
    • współpraca z działem produkcyjnym i laboratorium w zakresie rozwoju i tworzenia nowych produktów
    • dobór i współpraca z firmami podwykonawczymi
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego (marketing, zarządzanie, ekonomia)
    • min. 2 letniego doświadczenia w dziale marketingu na stanowisku kierowniczym (preferowana branża samochodowa)
    • wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu, znajomości rynku
    • zdolności organizacyjnych i przywódczych
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
    • znajomości programu SAP (mile widziane)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47