Oferta pracy

Dyrektor Działu Marketingu

YES BiżuteriaO firmie

  • Świerzawska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja spójnej strategii marketingowej oraz kształtowanie wizerunku firmy dla obu marek jubilerskich: YES i Verona

  • Planowanie budżetu marketingowego i kontrola jego realizacji

  • Planowanie i koordynacja działań wizerunkowych i kampanii reklamowych

  • Nadzór nad akcjami lokalnymi dla sieci YES i Verona oraz programem lojalnościowym YES Club

  • Rozwój kanałów marketingowych w tym digitalowych

  • Nadzór i udział w tworzeniu informacyjnych i promocyjnych materiałów marketingowych

  • Wsparcie w budowaniu marki Pracodawcy oraz poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu

  • Zarządzanie i motywowanie Zespołu Marketingu

  • Bieżąca współpraca międzydziałowa, w zakresie tworzenia, wdrażania i promowania produktów

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu realizacji przyjętej strategii

  • Nadzór nad działaniami związanymi z Public Relations

  • Analiza trendów produktowych, nowych technologii i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Marketingu (mile widziane w branży jubilerskiej)

  • Zdolność do opracowywania i wdrażania wieloaspektowych kampanii marketingowych

  • Wiedza i doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych metod marketingowych, digital marketingu

  • Umiejętność przeprowadzania i interpretowania analiz ilościowych i jakościowych

  • Doświadczenie w opracowywaniu i zarządzaniu planami medialnymi

  • Znajomość testów i metod optymalizacji działań marketingowych

  • Kreatywność, dynamika w działaniu, umiejętność łączenia zadań z ludźmi, konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem w oparciu o partnerskie relacje oraz otwartość

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: marketing, reklama lub podobne)

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania trudnych sytuacji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy w środowisku Google Docs

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożeniowe oraz szkolenia

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Kursy językowe

  • Bistro na miejscu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • szkolenia

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta