Oferta pracy

Dyrektor Działu Nasiennego

Agrolex Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Agrolex Sp. z o.o. w Pyrzycach jest firmą z ugruntowaną pozycją w kompleksowej obsłudze rolnictwa.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu w ramach działu,
  • Zarządzanie kupnem oraz sprzedażą materiału siewnego,
  • Dobór odmian roślin uprawnych,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane rolnicze)
  • Dobra umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Dobra znajomość rynku nasiennego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy