Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o .o . Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o. z siedzibą Warszawie (00-400) przy ul. Nowy Świat 6/12 moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez Grupę Przemysława Baltic z siedzibą w Warszawie (00-400) przy ul. . Nowy Świat 6/12 procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w okresie 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą aktualnie aplikuję.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Personalnego

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.O firmie

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie działem personalnym, w tym kadr i płac, (planowanie i organizacja pracy, monitorowanie wyników oraz motywowanie),

  • Kontrolowanie i raportowanie kluczowych wskaźników HR (absencja, wynagrodzenia, fluktuacja),

  • Wsparcie kadry menedżerskiej i Zarządu w podejmowaniu decyzji personalnych,

  • Prowadzenie inicjatyw transformacyjnych w zakresie zasobów ludzkich dostosowanych do strategii biznesowej.

  • Wsparcie w kształtowaniu i realizowaniu polityki personalnej zgodnie z wartościami, strategią i celami Spółek i Grupy

  • Współtworzenie wewnętrznych aktów organizacyjnych Spółki

  • Stworzenie narzędzi pracy z zakresu miękkiego HR: oceny pracowników, zarządzanie talentami, planem sukcesji, Employer Brandingu,

  • Wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych oraz systemu wynagrodzeń,

  • Standaryzacja oraz tworzenie procedur i regulaminów niezbędnych do realizacji polityki personalnej firmy,

  • Zapewnianie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi regulacjami prawnymi funkcjonowania obszarów: administracji kadrowej, wynagrodzeń, zasiłków, ZFŚS, składek ZUS i PFRON, podatku dochodowego od osób fizycznych PIT,

  • Tworzenie budżetu wynagrodzeń oraz kontrola jego realizacji,

  • Wsparcie w rekrutacjach,

  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej,

  • Współpraca z Organizacjami Związkowymi, w tym prowadzenie negocjacji;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz w pracy w obszarze kadr i płac,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi,

  • Doświadczenie w budowaniu strategii personalnej w branży produkcyjnej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność i przedsiębiorczość,

  • Doświadczenie w realizacji projektów mających na celu usprawnienie funkcjonowania obszaru kadrowo-płacowego,

  • Umiejętnością współpracy z dużymi, rozbudowanymi zespołami ludzi,

  • Asertywność,

  • Samodzielność w działaniu;

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy,

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje