"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dyrektor działu przewiertów

"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Za pozyskiwanie kontraktów na terenie całego kraju na przewierty sterowane,

  • Kontakt z inwestorami, firmami wykonawczymi i urzędami,

  • Koordynowanie pracy własnej oraz pracy kierownika działu.

  • Analiza efektów pracy kierownika i podległych mu pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku działu ofertowania i wykonawstwa w branży budowlanej,

  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i korespondencji handlowej,

  • Podstawowa znajomość zasad ekonomii, planowania i analizy finansowej,

  • Mile widziane - wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, wiertnictwo i geoinżynieria lub pokrewne),

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy podległych pracowników,

  • Biegła znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w stabilnej strukturze w ramach umowy o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Proponujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia.

    W związku z rozwojem działu przewiertów sterowanych firma „ELEKTRO-SILVER” Wojciech Baranowski Sp. z o.o. z siedzibą w Konarzycach

    Przewiń do profilu firmy