Oferta pracy

Dyrektor Działu Realizacji Inwestycji Budowlanych

DKD Ostrowiec Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

DKD Ostrowiec Sp. z o.o.

DKD Ostrowiec Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku budownictwa przemysłowego. Od niedawna wchodzi na rynek budownictwa jednorodzinnego w oparciu o innowacyjne produkty firmy Solcraft Sp. z o.o.: H-Block (ulepszona wariacja paneli SIP), Thexpan (termodynamiczna płyta warstwowa) Thermont (płyta dachowa) i Frigothex (płyta ścienna chłodnicza). Na bazie tych produktów powstają wysoce energooszczędne nowoczesne obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i zupełnie niestandardowe (obiekty modułowe, mobilne, pływające itp.). www.dkdostrowiec.pl

Miejsce pracy: cała Polska, Warszawa - ul. Dębowa 5, 05-816 Michałowice-Osiedle (k. Warszawy), Łódź

Poszukujemy nietuzinkowej osobowości do zbudowania struktury realizacyjnej wdrażającej nowoczesne budownictwo w Polsce i innych krajach Europy.

Obowiązki:

  • Budowa działu realizacji inwestycji w oparciu o pozyskiwanych podwykonawców i wymagające stworzenia ekipy własne
  • Organizacja i nadzór budów domów jednorodzinnych i nie tylko w technologiach H-Block/Thermont/Thexpan
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie procesu ofertowania
  • Współpraca z działem projektowania i produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – pożądane kierunkowe
  • Doświadczenie min. 5 lat w branży budowlanej przy realizacji inwestycji
  • Znajomość j. angielskiego na poz. min. B2 i prawo jazdy kat. B. - dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności analityczne – w tym ekonomiczne – bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy i brak „szklanego sufitu”
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju i awansu
  • Szacunek dla indywidualistów
  • Ciężką pracę i uczciwą płacę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DKD Ostrowiec Sp. z o.o. z siedzibą w 05-816 Michałowice ul. Dębowa 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Solcraft Sp. z o.o. z siedzibą w Bogdanka 7f, 95-060 Brzeziny. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy